Potřeby pro hasiče, kompletní hasičské stříkačky, servis a náhradní díly
Košík celkem: 0,-

Servis hasičské techniky

Opravy hasičských stříkaček

Kompletní sortiment náhradních dílů nám umožňuje provádět částečné i generální opravy čerpadel a motoru. Při provádění opravy se zaměřujeme na výměnu pohyblivých částí, těsnost čerpadla o okruh chlazení.

Cena provedení GO čerpadla včetně jednotlivých okruhů mimo motor dle zkušenosti nepřesahuje 35 tisíc Kč.


Úpravy čerpadel:        

  základní úprava čerpadla  
  úplná sportovní úprava čerpadla  

Základní úprava čerpadla spočívá v rozšírění originálního pláště čerpadla a dodání oběžného kola dle typu motoru. 

Při plné sportovní úpravě doplníme základní úpravu čerpadla o snížení odporu vody v rozvaděči, a to jeho vyvložkováním s použitím boční klapky. Úpravou rozvaděče získáme min. 1 vteřinu v délce plnění vedení. 

 Pro úpravu motorů o vyšších objemech doporučujemé nové pláště čerpadel, které jsou v odlité se širšími  kanály  při dodržení úhlů zakřivení lopatek  jako o originálních pláštů čerpadla PS.

    Cenník úprav čerpadel

Kompletní úpravy hasičských stříkaček  

Při kompletní úpravě hasičské stříkačky především vycházíme z  požadavků zákazníka. Kompletní úprava je kombinací úpravy čerpadla a úpravy motoru včetně jeho sladění a základního záběhu.

Pro jednotlivé obsahy používáme vrtání 77 mm, 80,6 mm a 81,5 mm a ostré vačky. U všech motorů je upraven spalovací prostor hlavy včetně zvětšení kanálů a jejich leštění.  Rovněž je provedeno přizpůsobení karburátoru a vyleštění sacího potrubí.

V ceně úpravy je zahrnuta výměna  hřídele, unašeče, trubek, dvojsvodový sportovní výfuk a provedení elektroinstalace mimo dodání baterie.

Na zákadě požadavku  provedeme povrchovou úpravu a montáž sportovních dílů jako je přímé hrdlo, šroubení savého víka, startéru s reduktorem atd.
U motorů s vrtáním 81,5 mm (1900ccm) s klikovou hřídelí o standartním zdvihu - 88 mm (1830 ccm) je možno  zvýšit zdvihem klikové hřídele objem motoru až do objemu 1930 ,1960, 2006 ccm.

    Cenník prestavby stríkaček